MENU

Nieuws - Bestuursvoorzitter Marion Borghuis neemt afscheid

17-11-2021

Bestuursvoorzitter Marion Borghuis neemt afscheid

Precies vier jaar stuurde ze Coöperatie IJsselstromen aan, per 1 december 2021 neemt bestuursvoorzitter Marion Borghuis afscheid. Tijdens de algemene ledenvergadering stonden het management en de leden van de coöperatie stil bij haar aanstaande vertrek.

Borghuis kijkt met veel plezier terug op haar voorzitterschap. “Er is veel gebeurd in de afgelopen vier jaar. Inhoudelijke programma’s zijn verder ontwikkeld, zoals Ouderenzorg en Wondzorg. We zijn gaan werken vanuit het gedachtegoed Positieve gezondheid en ontwikkelden beweegprogramma’s voor de jeugd. Ook kreeg de coöperatie een nieuwe plek, in het gezondheidscentrum de Linie. Nu zitten we dichter bij onze leden en hun patiënten/cliënten. Allemaal met als doel verschil te maken voor de inwoners in ons werkgebied Doesburg en omstreken. Ik ben blij dat ik hieraan een bijdrage heb mogen leveren en wens de coöperatie en onze leden veel succes, nu en in de toekomst.”

Het is nog niet bekend wie Marion Borghuis als bestuursvoorzitter opvolgt. De gesprekken hierover zijn gaande.